CLARACOSMETIC

"Každá žena je jedinečné umělěcké dílo"

Zajímají tě témata, jako sebevědomí, sebeláska a sebepoznání? Cítíš se někdy, že nevíš v tom všem chaosu, co dřív? Kde najít čas sama na sebe? Na to, kdo doopravdy jsi? Co právě cítíš a proč se ti v životě dějí některé okamžiky, které se i často opakují? Máš chuť se podívat pod pokličku a změnit to? Chceš poznat svou pravou hodnotu a pravou krásu? Tu, kterou máš uvnitř? Nebo tě naopak zajímají témata tvých hranic, limitů a standardů? Možná třeba hledáš své poslání v životě. Tu cestu, kterou máš jít. Pokud ses v tom našla, tak právě pro tebe jsem napsala tento Ebook, kde najdeš 5 Tajemství k zdravému sebevědomí a poznání své pravé hodnoty. Užij si ho, spolu s dalšími bonusy, které jsem pro tebe připravila😊


Novinka

Pořádáme workshopy na téma krásy, líčení a barevné typologie, kde můžete získat odpovědi na Vaše otázky:

a) Jak se líčit
b) Jaký make-up vám sedí
c) Jaké barvy vám sluší a jak je kombinovat

Místo konání Frenštát pod Radhoštěm a Frýdek Místek
Cena: 1000.-
Délka trvání 2h.


Zaujalo Vás to a rády byste se workshopu zúčastnily?  

Rezervace na tel:. 604 577 245

Datum si upřesníme telefonicky.

Budeme se těšit ♥


Využijte aktuální nabídku mobilních služeb: 


BAREVNÁ TYPOLOGIE - Kurz splněn


Tip na skvělý 

 dárek

Darujte Analýzu pleti v pohodlí Vašeho domova

Tento přístroj dokáže rozpoznat nedostatky pleti a spolu s mou pomocí najdeme řešení

Naučím Vás, jak se o pleť starat, jaké vhodné produkty používat a jak se líčit

Cena 400.-  Délka trvání: 50 min

Kde: U VÁS DOMA

Možnost zakoupení na tel: 604 577 245

e-mail: tenesi.m@seznam.cz
Darujte zážitek ve formě kosmetických a vizážistických služeb dle Vašeho výběru


Dárek v podobě kosmetiky Artistry Skin Nutrition

- dle Vašich přání Vám vytvořím balíček šitý na míru

- Řada Artistry Skin Nutrition™ klade obzvláště důraz na 5 hlavních potřeb naší pleti: 

-  ČIŠTĚNÍ ,VYROVNÁNÍ,  OBNOVA, HYDRATACE, OCHRANA

...Šťastná pleť. ...Zdravě vypadající zářivá pleť. Snadná, účinná a celodenní hydratace. To je kosmetika Artistry Skin Nutrition™ plná fytonutrientů, které zabraňují předčasným známkám stárnutí a udržují pleť pružnou a mladistvou!

- Jedná se o Veganskou kosmetiku (Netestuje se na zvířatech)


Mobilní službyKlára Matúšová

VÍCE O MNĚ

Vítám Vás na mých stránkách.

Jmenuji se Klára Matúšová a líčením a kosmetikou se zabývám od roku 2018. Starám se o krásný vzhled mnoha žen. Všem se věnuji se stejnou péčí a snažím se jim kosmetiku a make-up ušít na míru.

Mimo to se také zabývám celostní péčí o pleť, která zahrnuje ošetření pleti a celkovou kosmetiku. Pořádám analýzy pleti, pracuji s přístrojem SAM a pomáhám ženám odstranit jejich nedostatky, cítit se žensky a sebevědoměji.

Podtrhněte svou krásu

A Získejte MANUÁL KRÁSY ZDARMA - KLIKNĚTE ZDE: - https://www.claracosmetic.cz/manual-krasy-zdarma/

Reference

Klárka je spolehlivá, pečlivá, velmi šikovná a kreativní, vstřícná. Jsem s ní velmi spokojená. Je poznat, že jí kosmetika baví, zkušeně doporučí vhodné výrobky. Ke svým klientkám přistupuje individuálně. Držím palce, ať se jí práce daří.

Lenka Žlebčíková


Nechala jsem si udělat s dcerou analýzu pleti Klárou Matúšovou a prošly jsme následnou konzultací, jak správně pečovat o pleť .Jakým dosavadním chybám se v budoucnu vyvarovat ,a tak poskytnou své pleti to nejlepší. Musím říct ,že celý proces jsme si krásně užili . A dostalo se nám velmi cenných rad. Kláru mohu jen doporučit. Třešničkou na dortu se stalo konečné líčení. Je super se cítit opečovávaná.

Jana Milotová


Klárka mi dělala kosmetiku byla velmi příjemná a hodná. Vždycky než mi dala něco na obličej, tak říkala co bude dělat a co mi tam dává. Kosmetika byla kvalitní, velmi uspokojují a hlavně to byl relax. Klárku velice doporučuji.

Danča Trčková


Kosmetika s Klárkou se mi líbila. Byla to moc příjemná a relaxační procedura. Používá kvalitní kosmetiku a umí pěkně určit, která se k vám hodí. Jako osobnost je to stejně, je přátelská, milá a dokáže poradit. Je na ní spoleh. Jediné, co nesedlo úplně mé pleti byl olejíček od jiné značky. I tak vřele doporučuji.

Lenka Šišmanovová