Moje tvorba

Spolupráce

Je mi velkou ctí spolupracovat s níže uvedenými značkami, organizacemi a ženami. Moc si toho vážím a jsem ráda, že Vás mám. Těším se z naší spolupráce. =) 

S kosmetikou -Artistry

Jako profesionální kosmetická poradkyně a vizážistka pracuji převážně se značkou Artistry, kterou si u mě můžete po domluvě objednat.

Artistry patří k TOP 10 nejprodávanějším prestižním kosmetickým značkám a její filozofie pro ženu je NEZÁVISLOST, DŮVĚRA, CTIŽÁDOST A VÝSLEDKY, jejíž hodnoty vyznává i Teresa Palmer, která je hrdá na to, že je tváří značky Artistry. Přípravky pomáhají zajistit pěstěný a mladistvý tón pleti, podtrhuje přirozenou krásu a splňují kosmetické potřeby žen každého věku a typu pleti.

Značka Artistry neustále posouvá hranice krásy a inspirací je pro ni příroda. Množství ingrediencí, používaných pro výrobu kosmetiky, pochází z organických farem značky výživových doplňků NUTRILITE.

S fotografkou: Markétou Tabachovou

V roce 2020 jsem uzavřela spolupráci se skvělou fotografkou Markét Tabachovou. 

Možnost focení viz, https://www.mtfotografie.cz/

UKÁZKA FOCENÍ

S lektorkou jógy a  zdraví:

Zdeničkou Tabačkovou

Zdenička je úžasný človíček, pokorný, vděčný se srdíčkem na správném místě. Dává hodiny jógy a věnujese se celostní medicíně, zdraví a bylinkám. Spolupracuje se značkou Nutrilite - kvalitními vyžívovými doplňkami a vitamíny. Společně pořádáme akce analýzi těla a pleti, kde je možné se objednat.